O nás

KTO SME

Firma Pegatherm je perspektívna spoločnosť so širokým spektrom pracovných činností.

Zameriava sa na predaj a montáž: plastových okien, dverí, garážových brán, zasklievania balkónov, parapetných dosák, tieniacej techniky, sietí proti hmyzu. Rovnako sa venujeme aj doplnkovým činnostiam ako prenájmu lešenia a náradia a prenájmu prívesných vozíkov

Naším prvotným záujmom je spokojnosť zákazníkov, preto sa snažímo poskytovať kvalitné a profesionálne služby, plniť si svoje záväzky, dodržiavať termíny a seriózne pristupovať k zákazníkovi.

Peter GajanKonateľ

NIEKTORÉ FAKTY

Veľa rokov praxe a práce nás naučilo čo je dôležite

NAŠA HISTÓRIA

We work for years and have gained a reputation of credible and reliable company. We managed to expand our activity throughout North America and have some offices overseas. BuildWall has a long and interesting history.

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

We know that to deliver better services to our clients we should use the latest technologies. We successfully implement them in our work and integrate to traditional ones.

Tímová práca

BuildWall’s team is the heart of the company. A lot of of our teammembers work here for many years and achieved success in their professions. They are real experts and talented people who love their job and do it on the highest level.

ZÁKLADNÉ HODNOTY

Naša stratégia

Inovatívne riešenia a nápady

Neustále sledujeme všetky inovácie na stavebnom trhu a využívame ich v našej práci.

Najnovšie technológie

Využívame najmodernejšie vybavenie, materiály a technológie, aby sme poskytli kvalitné služby.

Pôsobivé riešenia

Naši talentovaní a skúsení odborníci Vám pomôžu. Nenecháme Vás na po spas osudu.

NAŠE SÍDLO