Print This Page

Horizontálne žalúzie

ISOLINE

Žalúzia určená pre plastové, drevené a hliníkové okná.

Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle  sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa.  Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.

Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.

                                                                                                                                                    ISOLINE LOCO

ISO žalúzia s kompaktným elegantným vzhľadom. 

Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v  imitáciách dreva. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.


ISOLINE PRIM


NOVINKA - najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke. 

Interiérová strana profilu horného nosníka má zaoblený tvar, ktorý dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Okrem deviatich  RAL odtieňov sa horný nosník dodáva v širokej ponuke imitáciách dreva.

Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom. 

ISOLINE ECO

Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a interiérovým ovládačom.

Využitie pre plastové, drevené a hliníkové okná. Čelný ovládací mechanizmus sa skladá z interiérového ovládača pre naklápanie lamiel a zo šnúrky na vyťahovanie lamiel. Žalúzia sa montuje na krídlo okna a vo svojej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov - šikmín a oblúkov.   


INTERIÉROVÁ ŽALÚZIA


Interiérová žalúzia s čelným ovládacím mechanizmom ovládaná šnúrou  a šesťhranným interiérovým ovládačom.

Interiérová žalúzia je vhodná na plastové, drevené a hliníkové okná. Montuje sa pomocou plastových alebo kovových držiakov na krídlo okna. Prevodový mechanizmus spolu s brzdou umožňuje zastaviť vytiahnutú žalúziu v ľubovoľnej polohe. V požadovanej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Interiérová žalúzia bez fixácie je určená na montáž do priestoru.

ŽALÚZIA NA STREŠNÉ OKNO

Interiérová žalúzia ovládaná šnúrou a bovdenom určená pre montáž do strešných okien.

Lamely žalúzie sú dvojito prepletené v žalúziovom rebríčku. To zaručuje ich zotrvanie v nastavenej polohe pri nakolopení. Naklápanie lamiel sa ovláda bovdenom, vyťahovanie lamiel je pomocou šnúry. V šikmej polohe je žalúzia fixovaná bočnými silikonovými lankami.