Print This Page

Rolovacie brány


Sú ideálnym riešením uzavretia garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podlahy. Svojou efektívnou konštrukciou sa rolovacia garážová brána prispôsobý akémukoľvek stavebnému otvoru vašej garáže.

Rolovacie brány sú ideálnym riešením pre neštandardné otvory. Kedže tieto brány nezaberajú priestor pod stropom, dokonale sa hodia do miestností so zníženou výškou alebo do miestností  v ktorých inštalácie znemožňujú montáž segmentovej brány. Tieto brány nepotrebujú špeciálne podmienky pre montáž. 

Brány sadajú montovať :

- za otvor

- v otvore

- pred otvor

Plášť rolovacej brány je vyrobený s hliníkových profilov s výškou lamely 77 mm a s  tepelnou izoláciou- vyplnené PUR penou, ktoré sú vedené v hliníkových vodiacich profiloch. Brány obsahujú bezpečnostné zariadenia ako bezpečnostnú brzdu , blokovacie vešiaky... Pre jednoduchšiu montáž máme brány s krycím boxom pre montáž do exteriéru a brány bez boxu pre montáž do interiéru.
Vďaka jednoduchému a príjemnému vzhľadu bránu môžeme nainštalovať ako do starších domov, tak aj do nových moderných domov.
Ponuka je rozšírená o :

- lamely s okienkami ,  

- lamely s vetracími otvormi  

- perforované lamely

Rôzne kombinácie lamiel s okienkami, plnými lamelami alebo lamelami s vetracími otvormi nám dovoľujú presvetlenie ako aj odvetranie miestnosti , lamely si môžme kombinovať podľa potreby a vkusu.

Farebné prevedenie:

Farebné prevedenie plášťa : Biela 01 , Tmavo hnedá 30 , Strieborná 07, Svetlo sivá 02, Béžová 04, Hnedá 09 , Zlatý Dub 24.
Farebné prevedenie boxu a vodiacich líšt : Biela 01 , Tmavo hnedá 3, Hnedá 09, Svetlo sivá 02  a rôznych odtieňoch z palety RAL


Ovládanie:

Rolovacie brány sú štandardne vybavené trubkovým motorom s núdzovým otváraním kľukou.  Zákazník  má možnosť  ovládania brány pomocou diaľkového ovládania, kódovej klávesnice, tlačítka alebo kľúčového prepínača. K dispozícii máme dvoj alebo štvor-kanálové diaľkové ovládania, ktorými môžeme naraz ovládať viac elektrických zariadení, napr. vstupnú bránu, garážovú bránu prípadne rolety alebo osvetlenie.