Print This Page

Dvere

Vchodové dvere z profilov GEALAN a IGLO

Vchodové dvere sú vizitkou Vášho domu, ponúkajú Vám istotu, ochranu ako pred hlukom tak pred poveternostnými vplyvmi, zároveň udržujú tepelnú pohodu domu.

Systém GEALAN

gealan Plastové vchodové dvere Gealan od špičkového nemeckého výrobcu sú zárukou precíznosti a elegancie. Koncern s medzinárodným dosahom začal s výrobou plastových profilov už v roku 1968, odkedy svoj systém neustále vylepšuje. Dnes sa plastové profily Gealan radia medzi jedny z najprepracovanejších. Plastové profily Gealan predstavujú rozsiahly súbor produktov na výrobu okien, dverí a roliet. Súčasťou systému sú plastové profily so stredovým tesnením, ako aj s dorazovým tesnením.Plastové profily Gealan pre vchodové dvere spĺňajú všetky požiadavky na funkčnosť, bezpečnosť a estetiku. Ich jednoduchá údržba, dlhodobá životnosť a ekologické prevedenie sú ďalšími plusmi, ktoré určite oceníte. Vynikajúce izolačné vlastnosti vám pomôžu v zime udržať teplo tam, kde ho potrebujete a v lete vás zas pred ním ochrániť. Povrchová úprava a rôzne možnosti farebného prevedenia nielen ozvláštnia vaše vchodové dvere, ale spravia z nich skutočnú vizitku vášho domu či firmy.

  • Dvere si zachovávajú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti.
  • Povrchová úprava zaručuje dlhú živostnoť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a takisto voči pôsobeniu UV žiarenia.
  • Bezpečnosť dverí je zabezpečená zámkom so štvorbodovým zamykaním.Pevnejšia oceľová výztuha zabezpečuje dobrú stabilitu a zvyšuje bezpečnosť dverí.
  • Všetky vchodové dvrere majú hliníkový prechodový prah.

Systém IGLO

iglo Vchodové dvere sú vizitkou každého domu, musia zaručiť nie len bezpečnosť, ale aj ochrániť pred hlukom či poveternostnými vplyvmi, zároveň udržujú tepelnú pohodu domu. Z týchto dôvodov je GL SYSTÉM pre vchodové dvere vhodný pre všetkých, ktorí neradi robia kompromisy medzi funkčnými a estetickými vlastnosťami výrobku. Šírka dverného krídla 120mm umožňuje použitie rôznych typov 3-bodových zámkov. Dôležitou vlastnosťou dverných systémov GL SYSTÉM je použitie kombinovaného prahu s prerušeným tepelným mostom s výškou 20mm, ktorý zaručuje správnu izoláciu a tesnenie.


  • moderný dizajn, zaokrúhlené línie profilu, možnosť individuálneho tvarovania, bezpečnosť a dlhá životnosť
  • viac -komorová konštrukcia, konštrukčná hĺbka dosahuje 60 mm až 70 mm, čo zaručuje skvelú tepelnú a akustickú izoláciu; navyše zosilnené oceľové výstuže garantujú správne statické parametre aj pri rozmerovo veľkých elementoch
  • kovanie Maco - Protekt spĺňa vysoké požiadavky na bezpečnosť a estetiku. Má štandardné trojbodové uzamykanie, preto nie je potrebné montovať do dverí dodatočný zámok
  • možnosť vybrať si zo širokej ponuky typov dverí, či už podľa vlastného návrhu, alebo zo širokej ponuky dverných výplní