Zasklievanie balkónov

Zasklievanie balkónov
Zasklievanie balkónov
Od roku 2010 ponúkame odborné zameranie a montáž zasklenia balkónov celohliníkovým posuvným systémom COPAL s možnosťou štvorkoľajnice alebo dvojkoľajnice vo vrchnej časti a obloženie spodku bielym (farba podľa ponuky) PVC obkladom.

Systémy zasklenia

Rámový systém – Štandard
Systém sa skladá z rámu a výplne, sú na 2, 3 a 4 radových koľajnicových systémoch, pohyblivé v oboch smeroch. Pojazdné kladky sú z nerezového materiálu, čím je zabezpečená vysoká životnosť. Rámy sú vyrobené z hliníka a medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Toto tesnenie, ktoré je po celom obvode rámu, tesní zasklenú časť a chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi a zabraňuje nažiaducemu búchaniu rámov pri nárazovom vetre. Výplň tvorí sklo, prípadne polykarbonát (4 – 10mm), vytesnený silikónovým zasklievacím profilom alebo tmelom. Pre bočné presklenie sa používa 2-radový systém alebo fix-rám. Systém zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriazni počasia, hluku, prachu a exhaláciám.
Bezrámový systém – Klasik
Systém sa skladá zo spodného rámu a výplne, sú na 2, 3 a 4 radových koľajnicových systémoch, pohyblivé v oboch smeroch. Pojazdné kladky sú z nerezového materiálu, čím je zabezpečená vysoká životnosť. Spodné vodiace rámy sú vyrobené z hliníka a medzi sebou sú tesnené silikónovým tesnením a chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi a zabraňuje nežiadúcemu vetru. Výplň tvorí 6mm kalené bezpečnostné sklo. Pre bočné presklenie sa používa 2-radový systém. Systém zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriazni počasia, hluku, prachu a exhaláciám.
Otočný systém – LUX
Bezrámový otočný zasklievací systém z číreho bezpečnostného skla – 6 mm a vodiacich hliníkových profilov pre zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domu. Systém zaisťuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti nepriazni počasia, hluku, prachu a exhaláciám.

Chcete cenovú ponuku?

Konzultácia a vypracovanie cenovej ponuky je úplne ZDARMA!