Dvere

Dvere
Vchodové dvere z profilov GEALAN a IGLO

Vchodové dvere sú vizitkou Vášho domu, ponúkajú Vám istotu, ochranu ako pred hlukom tak pred poveternostnými vplyvmi, zároveň udržujú tepelnú pohodu domu.

Systém GEALAN
Plastové vchodové dvere Gealan od špičkového nemeckého výrobcu sú zárukou precíznosti a elegancie. Koncern s medzinárodným dosahom začal s výrobou plastových profilov už v roku 1968, odkedy svoj systém neustále vylepšuje. Dnes sa plastové profily Gealan radia medzi jedny z najprepracovanejších. Plastové profily Gealan predstavujú rozsiahly súbor produktov na výrobu okien, dverí a roliet. Súčasťou systému sú plastové profily so stredovým tesnením, ako aj s dorazovým tesnením.Plastové profily Gealan pre vchodové dvere spĺňajú všetky požiadavky na funkčnosť, bezpečnosť a estetiku. Ich jednoduchá údržba, dlhodobá životnosť a ekologické prevedenie sú ďalšími plusmi, ktoré určite oceníte. Vynikajúce izolačné vlastnosti vám pomôžu v zime udržať teplo tam, kde ho potrebujete a v lete vás zas pred ním ochrániť. Povrchová úprava a rôzne možnosti farebného prevedenia nielen ozvláštnia vaše vchodové dvere, ale spravia z nich skutočnú vizitku vášho domu či firmy.
Výhody dverového systému GEALAN
Systém IGLO

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu, musia zaručiť nie len bezpečnosť, ale aj ochrániť pred hlukom či poveternostnými vplyvmi, zároveň udržujú tepelnú pohodu domu. Z týchto dôvodov je GL SYSTÉM pre vchodové dvere vhodný pre všetkých, ktorí neradi robia kompromisy medzi funkčnými a estetickými vlastnosťami výrobku. Šírka dverného krídla 120mm umožňuje použitie rôznych typov 3-bodových zámkov. Dôležitou vlastnosťou dverných systémov GL SYSTÉM je použitie kombinovaného prahu s prerušeným tepelným mostom s výškou 20mm, ktorý zaručuje správnu izoláciu a tesnenie.

Výhody dverového systému IGLO

Chcete cenovú ponuku?

Konzultácia a vypracovanie cenovej ponuky je úplne ZDARMA!